Açılır kapanır masalar

Açılır kapanır masalar dar mekanlar için ideal çözümlerdir.

Büyük yemek masalarının çok yer kapladığını ama böyle büyüklükte masalara ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız açılır kapanır yemek masalarını tercih edebilirsiniz. Ancak bu masaları alırken de dikkat etmeniz gereken birkaç husus var.

acilir kapanir masa 300x225 Açılır kapanır masa alırken nelere dikkat etmeli? 

Masanın etrafında rahat hareket edebilmeniz için yer kalması önemlidir. Eğer rahat hareket edemezseniz hem miasfirleri rahatsız edersiniz hem de servis işlemlerini yapmakta zorlanırsınız.

Masa açıldığı zaman sandalyeler ile masa arasında yeterli boşluk olmalıdır. Bu sayede sandalyelere otururken masaya ne çok yakın olursunuz ne de çok uzak.

Masanın rahat açılır kapanır olması da önemlidir. Ürünü incelerken tek başınıza açıp kapatmayı denemelisiniz. Eğer sorunsuz yapabiliyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Masanın üretildiği malzemenin de dayanıklı olması bir başka önemli husus. Masa açılır kapanır olduğu için çok fazla hareket ettireceksiniz. Bu durumda kaliteli malzemeden üretilmiş olmayanlar çok çabuk yıpranırlar ve kısa sürede kırılıp sorun çıkartırlar.

Masanın boyutlarına göre sandalyeler çok kısa yada çok uzun olmamalıdır. Eğer masa ile birlikte sandalyeleri de alacaksanız rahatlık konusunda mini bir test yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Incoming search terms:

  • açılır kapanır masa sorunları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>