Berghoff ürünleri

Bergoff mutfak ürünleri şıklığı ve kalitesi ile her zaman tercih edilen ürünlerdendir.

1964 yılında merkezi Belçika’da kurulan BergHOFF firması mutfak ve züccaciye sektöründe üretim yapmaya başlamıştır. Kurulduğu andan şu ana kadar 60 ülkede bayilikler açmışlardır. Ülkemizde de bayilikleri olan BergHOFF firması 1500 ürün çeşidiyle pazara girmiştir.

BergHOFF çatal bıçak takımları Berghoff mutfak eşyaları ve ürünleriBergHOFF tencere takımları Berghoff mutfak eşyaları ve ürünleri
Berghoff bıçak seti ve Berghoff tencere

BergHOFF geniş ürün yelpazesiyle müşterilerin mutfak ve züccaciye adına tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir.

BergHOFF markası adı altında üretilen bütün ürünler dünya çapındaki tüm mağazalarında aynı ürünleri görebilirsiniz. Bu da müşterileri adına ne kadar kurumsal bir kimliğe sahip olduklarının ispatıdır.

BergHOFF çaydanlık Berghoff mutfak eşyaları ve ürünleriBerghoff Berghoff mutfak eşyaları ve ürünleri
Berghoff ürünleri

Ürün çeşitlerini her geçen gün arttıran BergHOFF Belçika, Almanya ve İngiltere’de endüstriyel tasarımda isim yapmış 7 uzmanla çalışmaktadır. Tencere, çatal-kaşık ve bıcak seti, döküm ürünler, çelik mutfak aksesuarları, elektrikli mutfak aletleri, kristal ve porselen olmak üzere 1500 ürün çeşitliliğine sahiptir.

BergHOFF satışa çıkarmaya hazırladığı ürünlerde görsellik, kalite, kullanışlılık ve maliyeti planladıktan sonra üretime geçirirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>