Kuaför ve güzellik salonları dekorasyonu

Güzellik salonları ve kuaförler bayanların gittiğinde uzun süreler geçirdiği mekanlardır.

Bu nedenle kuaför ve güzellik salonları dekorasyonunda en önemli husus bir tema oluşturmak ve herşeyi bu temaya uyum sağlayacak şekilde dekore etmektir.

Renkler insan psikolojisi üzerinde etkisi çok olan bir etkendir. Yaptığınız dekorasyonla ve bu dekorasyonda kullandığınız renkle müşterilerinizi kuför salonuna çekebilirsiniz.

kuaför salonu dekorasyonu

kuaför salonu dekorasyonu

Gelen müşterilerin vaktinin çoğunu harcadıkları yer koltuklardır. Bu yüzden kuaför salonu koltuk modeline dikkat ederek almanız gerekir. Öncelikle ergonomik olmasına özen göstermelisiniz. Daha sonra renk, model ve kullanımıyla dekorasyonunuza uyum sağlamalısınız.

Berber salonlarında ikinci önemli hususta aynalardır. Konseptinize uygun ayna modelleri kullanarak göz alıcı bir şıklık yaratabilirsiniz. Kenarları hareketli ya da düz ayna modelleri estetik bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır. Aydınlatma da çok önemlidir. Tavanda genellikle spot aydınlatmalar kullanılırken ayna üzerine şık aplik ve aydınlatmalar kullanabilirsiniz.

güzellik salonu dekorasyonu

güzellik salonu dekorasyonu

Bekleme salonuna alacağınız koltuk takımları dekorasyonun rengi ile kombine olmalıdır.

Incoming search terms:

  • berber tezgahları
  • kuaför tezgah modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>