Vantuzlu mutfak, banyo askıları

Askılar evde en çok ihtiyaç duyulan aksesuarlar arasındadır.

Mutfak, banyo, yatak odası, teras, balkon, antre, dolap içlerinde ve hatta iş yerlerinde bile sıkça kullanılırlar.

Vantuzlu askılar

Ancak ağırlık tutacak olması nedeni ile çoğunlukla bir çivi ile duvara tutturulması gerekir.Ayaklıklıaskılar ise çok yer kaplarlar ve heryere monte edilmeleri mümkün değildir. Askının pratik olması, istenildiğinde yer değiştirebilmesi, çıkarılırken iz bırakmaması önemlidir.

Bu konuda dekorasyon firmaları teknolojinin gelişmesi ile sağlam yapışan ama sökülürken iz bırakmayan vantuzlu askıları piyasaya sürmüş durumdalar.

Duvara tuttuğunuzda başka bir yapıştırıcıya gerek duymayan bu askılar, kolayca da yapıştırıldığı yerden çıkartılabiliyor. Sadece ufak bir vantuz ve sivri uçtan oluşan bu ürün her yere yapıştırılabiliyor.

Vantuzlu askılar ayrıca portmantolarda kullanılıp size daha çok askı yeri seçeneği sağlayabiliyor. Yeni tip vantuzlu askılarda şıklığa da önem verilmiş durumda.

Ahşap görünümlü bu yeni tip askılar portmantonuza uygunrenk seçeneği de sunabiliyor. Genel olarak siyah rengin tercih edildiği vantuzlu askılarda, sarı, kahverengi ve beyaz da sık sık kullanılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>